Wesela

Ciesz się tym wyjątkowym dniem, my zajmiemy się resztą. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie ten dzień, jak bardzo jest ważna dla ciebie rodzina, dlatego zasługujesz na niepowtarzalną oprawę. Podziel się z nami marzeniem o swoim ślubie, a my sprawimy że będzie wyjątkowe. To dla nas zaszczyt brać udział w tak ważnym dla Ciebie dniu.

Inne uroczystości

Spotkania biznesowe

Spotkania rodzinne

Eventy

Sprzyjające położenie Dworku Katarzynki i wyjątkowe otoczenie pozwala na przygotowanie wielu atrakcji.

Organizacja imprez plenerowych dla firm i grup zorganizowanych

Organizacja imprez plenerowych to duże wyzwanie ale dla Państwa podejmiemy się każdego wysiłku, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Wieczorne ognisko

Wieczorne ognisko sprawi, że długie rozmowy z przyjaciółmi na zawsze zapadną w waszej pamięci, a jeśli szczęście wam dopisze to ich grono się powiększy.

Zjazd Tyrolski

Miłośnikom mocnych wrażeń proponujemy niesamowite emocje na wysokości - zjazd na linie podniesie poziom każdej imprezy. Na życzenie, specjalnie dla Państwa (wspólnie z Cascader Park) stworzymy mini park linowy nad naszym stawem.

Bryczki / kulig

Jesteś niepoprawnym romantykiem, limuzyna to nie styl, a może twoim podwładnym brak ułańskiej fantazji, nie umiesz  oderwać dzieci od komputera, zorganizujemy dla Ciebie przejazd bryczką lub kuligowe szaleństwo w środku zimy.